| AnemonaP a întrebat:

Va rog lume,ajutati-ma, prima data acum 3 ani cred,eram mica,mi-am facut facebook, mi-am schimbat numele in total de 6 ori,gen ii adaugam numele meu initiale,sau inversam,asa le-am consumat pe toate,si vreau si eu numele meu adevarat si normal laughing Nu stiu ce sa mai fac,am trimis si pentru schimbarea numelui din motive legitime,am incercat cu,,contul meu a fost spart" daca stiti,si schimbi parola si numele,la mine sarea peste etapa cu numele,nu stiu ce sa mai fac,si nu, nu imi voi face alt facebook laughing. Va rog din suflet. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| Hurricane20000 a răspuns:

Nu cred ca poti sa iti mai schimbi numele deorece ti.lai schimbat de 6 ori Trebui sa.ti facei alt facebok!