| AnemonaP a întrebat:

Va rog lume, ajutati-ma, prima data acum 3 ani cred,eram mai mica, mi-am facut facebook, mi-am schimbat numele in total de 6 ori,gen ii adaugam numele meu initiale,sau inversam,asa le-am consumat pe toate,si vreau si eu numele meu adevarat si normal Nu stiu ce sa mai fac,am trimis si pentru schimbarea numelui din motive legitime,am incercat cu,,contul meu a fost spart" daca stiti,si schimbi parola si numele,la mine sarea peste etapa cu numele,nu stiu ce sa mai fac, si nu, nu imi voi face alt facebook. Va rog din suflet. Funda+vot

P.S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai ai ce face, ramai cu numele actual daca nu vrei sa iti faci alt cont

| alymitu a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Trebuie sa iti faci alt cont daca vrei neaparat numele asta.

| Ybc a răspuns:

Unde ai dat pe "contul meu a fost spart"? erai logata cand ai dat?