| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! Am un LG GT405 si nu stiu cum sa descarc pozele pe calculator am USB dar nu imi apare sa descarc pozele va rog mult sa ma ajutati. Dau fundita :X! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bogdang a răspuns:

Am acelasi telefon, numai ca nu am cablu usb. Iti zic cum pot sa fac eu, prin bluetooth: activezi bluetooth-ulpe telefon si apoi cauti telefonul cu ajutorul calculatorului (trebuie sa mai faci niste operatiuni, dar cred ca te descurci, nu e greu) si apoi dai Browse files on your phone. Dupa aceea pur si simplu copiezi ce poze vrei.

Sper ca e de ajutor, bafta!