| larisa6436 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! Imi place de un baiat si lui ii place de alta fata. Cum sa il fac sa ma placa pe mine si nu pe ea? Noi doi suntem prieteni buni. Va spun ca nu imi place sa ma machiez si nici lui nu ii place. Funda!
PS. Nu stiu daca categoria e buna.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tot asa cum tie iti place de el si nu de un alt baiat, tot asa si lui ii place de acea fata si nu de tine sau oricare alta. Atractia dintre 2 persoane in mod obligatoriu trebuie sa fie reciproca. Din pacate sentimentele lui fata de tine sunt doar de prietenie nu si de natura amoroasa.

| WaterDrop a răspuns:

Nici lui nu ii place sa se machieze? Ciudat baiat.

Arata-i ca tu ii poti oferi mai multe decat ea.Gandeste`te la ce ii place lui si incearca sa il atragi cu acele lucruri.

Parerea mea este insa ca nu trebuie sa te vinzi ieftin.

| ALittleDeath a răspuns:

Crezi ca totul tine de aspect, micuto? nu te mai baga.