| Darkmoonight a întrebat:

Va rog mult spuneti-mi cum pot fi hacker la metin2! Si fara prostii de genu ca nu pot fi hacker doar spuneti-mi plssss... Ms

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh...toti vrem sa fim hackeri...
Toti vrem sa fim zei pe net.
Din pacate numai unii pot.
E grava treaba.pentru o labareala din asta pe net.
Poti lua amenda.
Lasati asta...
Cu hacku cu slobozuri din astea...
vedeti-va de viata voastra...happy
Hacku nu e bun. tot la bulau ajungi.
Ca dai un flood...
Ca nu dai...
Ai dat o data?
te are in baza de datelaughing
ii scoate pe alti curati si te baga pe tine.
xD NU conteaza ce hack nu folositi
de la astea mici sariti la altele mari xD

| YoYo a răspuns:

Pai dowloadezi diferite programe de pe net cum ar fi hack de damage sau hack de furat conturi insa acestea nu mai merg pe metin 2 ro doar pe altele deoarece cei de la mt2 Ro au introdus in joc "Hack Shield" si nu imi merge nici-un hack decat putine.
Oricum prin downloadarea a diferitelor hackuri de pe internet poti lua foarte multi virusi...deci
BAFTA!

| thevampirediariesfever a răspuns:

Doamne mai copile tu chiar n-ai alta ocupatie? Cum ar fi sa iti mai revizuiesti gramatica! Oamenii din ziua de azi nu au alta ocupatie decat sa se chinuie sa distruga conturi ale anumitor oameni ce pur si simplu au vrut sa se alature site-ul-ui? Ce prostie! Si, ce castig ai din asta? Ca ruinezi vietile sau conturile unor bieti oameni?

| Darkmoonight explică (pentru thevampirediariesfever):

Nu stiam ca ''plssss'' este o problema de gramatica. Este un simplu te rog happy. In plus, eu n-am cerut decat cateva hackuri. Atat. Am spus eu ca vreau sa fur conturi sau iteme?

| maghiaru94 a răspuns:

Ce naiba eu am bag 5-6 hackuridiferite pe un metin si in 2 saptamani fac 90 si pau iau ban straight face