| CezaraEM a întrebat:

Va rog mult, trebuie sa existe o modalitate, pagina mea de fb a fost furata, iar acum cine o detine isi bate joc de ea:( asta e pagina
http://www.facebook.com/TvdLoove?group_id=0
Ce sa fac? am dat mesaje si celor de la facebook, dar nimic! Va rog, eu si adminele mele vrem pagina asta inapoi, e munca noastra! Ma ajutati?
Cel mai bun raspuns primeste funda :*

3 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Da prosti sunteti ma straight face Cum mama naibii sa v-o fure daca era a voastra? Baga-ti la admine tot felul de panarame care au un singur scop : sa fure pagine. Parca vad ca aveti la activ 10 admine. Pentru ce? 2 bune nu ajung...V-ati facut-o cu mana voastra. Practic era imposibil sau nu cumva cea care a furat minunatia era un hacker de talie mondiala? straight face Sa fim seriosi...

| mickidutza a răspuns:

Schimba-ti parola.

| HBSB a răspuns:

Dai pe am uitat parola o s iti vina ceva sa iti re scrii parola pe meilu pe care ii facuta pagina scimbi parola cu ceva care sa contina si litere mari nu numa mici si numere