| CezaraEM a întrebat:

Hei, o prietena de-a mea Flory are o pagina de facebook foarte mistoo cu 9, 137 de likes, iar verisoara ei i-a aflat parola si a completat nu stiu ce formular sa castige nu stiu ce telefon (faza este fake desigur, dar verisoara ei e mica) sad si de acolo a ajuns sa fie data afara de pe pagina de facebook! cum o pot recupera? cineva detine pagina si isi bate joc de ea, nu e drept! am auzit ca individul cu pricina detine chiar 100 de pagini de facebook furate sad
Va rog mult, trebuie sa existe o modalitate de a lua pagina inapoi, chiar nu stie nimeni pe cineva care se ocupa?

Dau Funda celui mai bun raspuns!big grin

5 răspunsuri:
| XalexandraX a răspuns:

Lasa-mi id tau de mess si iti explic eu

| CezaraEM explică (pentru XalexandraX):

ID meu este cezy_elle! big grin

| SmartLier a răspuns:

Cum se numeste pagina?

| CezaraEM explică (pentru SmartLier):

Pagina este asta! http://www.facebook.com/TvdLoove?fref=ts si o vreau inapoi! Tot ce vezi pe ea e munca mea si a adminelor...:D

| sacalup a răspuns:

N-ai altceva de facut decat sa vorbesti cu cei de la DNA.