| CezaraEM a întrebat:

Deci ieri seara aveam o pagina, si mai tarziu m-a dat afara si pagina a fost furata (pagina de facebook), toate adminele am fost date afara si nu stim cine detine pagina acum? plus ca ne-a dat si ban (ne-a blocat sa nu postam/commentam etc pe pagina, doar share putem da)
Va rog mult, cum puntem sa-o recuperam, pagina avea 9.037 de likes, deci nu era foarte mica! sad

Va rog mult, cel mai explicit comentariu primeste funda!

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Adresati un mail catre admini de la facebook,explicati acolo problemele voastre, nu prea o lalaiti, traducerile in engleza pot deforma textul din romana sa nu uitati, si poate va restituie contul sau blocheaza utilizatorul acelei pagini, au mai fost cazuri si sunt f exigenti la fraude.

2 răspunsuri:
| gsghdfhsdfhds a răspuns:

Vezi daca ti s-a furat parola si verifica-ti emailu

| CezaraEM explică (pentru gsghdfhsdfhds):

Nu, astea sunt in regula, doar pagina a fost furata! Ne-a dat afara pe toate adminele si vrem sa o recuperam si sa dam afara pe el/ea care a luat pagina, ma poti ajuta te rog mult big grin