| Bringthatbass a întrebat:

Va rog! NU ignorati intrebarea, e foarte important pentru mine! Deci, pentru inceput, la scoala mea s eorganizeaza un concurs de teatru, si as vrea sa concurez in grupa cu 2 colege, problema e ca ne trebuie un monolog si eu chiar nu stiu ce monolog sa gasim pe roluri [ 3 ]. in afara de portretul colegei de banca nu imi stiu niciunul... si ala il face altcineva, va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| MarYan00 a răspuns:

Da stai acasa daca nu sti... X_x

poti lua o scena dintr-o carte care iti place, sau un film

uite o sceneta, dar e in 2... : www.azati.idle. ro/2008/11/persuasiune/

uite aici in 3: www. vplay. ro/watch/62r7jwbz/

sau aici: www. vplay. ro/watch/etvh7eib/

succes :p