| Daysukki_4722 a întrebat:

Va rog puteti sa ma ajutati am o problema cu cosurile de vara trecuta ma spal de mmulte ori pe zi pe fata ma dau cu fel si fel de chestii care usuca cosurile ...si merge abia mai am cateva cosuri micute dar cand credeam ca sau terminat iar imi apar si nu sunt fooarte mari sunt mici da rosii... le URASC de moarte puteti sa-mi reomandati ceva un produs mai bun sau de preferat niste "lecuri babesti" big grin ca sa nu mai am

Răspuns Câştigător
| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa folosesti cele 3 produse de la clearasil si eu am avut aceeasi problema si m-au ajutat enorm... leacuri babesti nu prea stiu.masti cu argila sau... nu stiu