| Mara a întrebat:

Va rog raspundeti urgent si cat mai multi! http://www.screenprotector.ro/......p-391.html ce parere aveti? sunt bune? ati cumparat? mersi mult:*

6 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Incearca si ai sa veziwinking

| Mara explică:

Eu credeam ca poate ma vei ajuta...ca asa... poate spune oricinewinking

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Destul de bunwinking

Almeu a suferit cateva cazaturi si inca traieste laughing

| curios_3782 a răspuns:

Am inteles ca sunt bune. dar nu am avut niciodata in orice caz trebuie sa faca ceva laughing pa'pa bafta eram ofline big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca sunt bune. dar nu am avut niciodata in orice caz trebuie sa faca ceva laughing pa'pa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pentru omnia de vreo 5 luni si nici nu zici ca am ceva pe ecran