| yuly_6695 a întrebat:

Va rog recomandati -mi cel mai bun si mai nou antivirus la ora actuala.
Mentionez ca am instalat Kaspersky ultima versiune, dar nu sunt pe deplin multumit de el.
Multumesc.

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Un antivirus nou nu e intotdeauna bun... De obicei trebuie ales unul vechi, care are o baza de date solida si isi fac update-uri zilnic. Anyway... Cel mai bun antivirus pe anul 2008 a iesit BitDefender.

| cotzobel a răspuns:

Eu am avast si pot spune ca sunt multumita de el..pana acum nu am avut probleme:
http://avast.softonic.com/

| laura_2327 a răspuns:

Eu folosesc anti-virusul : panda2008 este foarte bun!winking

| gaby_6279 a răspuns:

Esed nod 32 antivirus4 cel mai bun

| Cuki :x a răspuns:

Eset nod32 v4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc doua, avast + trojan killer... dar nu pe amandoua odata, si nu a intrat nimic in el! ai sa fi surprins sa vezi unde se ascund virusii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nod 32 V4

| dutzu a răspuns:

Salut... eu unu folosesc de 3 ani avg si nu am avut niciodata probleme cu virusii