| Winners10 a întrebat:

Ce antivirus folositi/recomandati? Eu folosesc Avira si parca nu sunt foarte multumit de el. Este ceva mai bun la ora actuala?

8 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu e bun delco Avira.
Recomand cu caldura Kaspersky Total Security.
Avira e un antivirus slab.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul, folosesc linux

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru Pc/laptop, îţi recomand Avast GRATUIT în limba română;)

Îl poţi descărca de la linkul oficial :
https://www.avastantivirus.ro/download-antivirus/

Eu îl am de vreo 6-7 ani şi NU am avut probleme cu viruşii :)

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CM Security Antivirus Gratuit

| GabrielStn a răspuns:

Orice antivirus "papa" multe resurse..plus ca se actualizeaza mereu. Eu, pe calculatorul personal, folosesc atat Linux ( mai rar ), cat si Windows. Nu mai folosesc antivirus de cel putin 5 ani si pana acum nu am avut "norocul" de a da peste verun virus. E foarte important sa stii tu sa te protejezi. Descarca un adblock pentru browser si nu mai accesa orice link, dar daca vrei un antivirus, eu as merge pe Bitdefender sau Kaspersky.

| Winners10 explică (pentru GabrielStn):

Kaspersky e cu bani, nu e gratis. ca l-as lua daca ar fi gratis

| GabrielStn a răspuns (pentru Winners10):

Toate sunt cu bani laughing ai doar Trial de cate 15/30 zile.

| CosmiinTezeu a răspuns:

Cel mai bun antivirus de la windows 7 in sus este Microsoft Security Essential. Stie ce are de facut si nu te dezamagestewinking