| Intelligence a întrebat:

Va rog sa cititi si sa ma ajutati daca stitibig grin Dau funda doar cui imi explica pas cu pac.
Vreau sa-mi intalez niste aplicatii (Temple run) pe Samsung galaxy young s gt-5360 si nu pot.Mi-am instalat opera mini pe telefon si acolo intru pas cu pas pe mobile9 sa-m donwloadez temple run, dar cand dau download..se incarca si dupa aceea imi da Error 503..Am incercat sa`mi pun aplicatii de pe pc pe telefon prin bluetooth.imi cere sa le instalez ii dau. apoi imi cere Uc bROwser l-am instalat si pe acela, dar unele tot nu merg.
Am nevoie sa-mi instalez temple runnnn.Va rog cine stiebig grin sa ma ajute si pe mine.

1 răspuns:
| ImiUrascViata a răspuns:

Adica ce nu merge sa dai next next ca la instalere? daca nu banuiesc ca e din soft-ul de vina o resoftare poate va face treaba sau alt program de pe net.