| Intelligence a întrebat:

Dau funda doar cui imi explica pas cu pac.
Vreau sa-mi intalez niste aplicatii (Temple run) pe Samsung galaxy young s gt-5360 si nu pot.Mi-am instalat opera mini pe telefon si acolo intru pas cu pas pe mobile9 sa-m donwloadez temple run, dar cand dau download..se incarca si dupa aceea imi da Error 503..Am incercat sa`mi pun aplicatii de pe pc pe telefon prin bluetooth.imi cere sa le instalez ii dau. apoi imi cere Uc bROwser l-am instalat si pe acela, dar unele tot nu merg.
Am nevoie sa-mi instalez temple runnnn.Va rog cine stiebig grin sa ma ajute si pe mine.

Răspuns Câştigător
| alexboss5555 a răspuns:

Hey! Incearca sa-l iei de pe Magazin Play( e in prima pagina o iconita). In dreapta sus e o imagine cu o lupa. Dai pe ea si apoi scrii Temple Run si dai "search". Iti apar mai multe variante, dar tu o alegi pe cea care ti se pare tie ca e jocul original. Apoi dai pe "instalare", dupa care dai pe "Accept si descarc" si se va porni descarcare, dupa care se va instala( sau va trebui sa dai tu pe el( dai in jos bara aia de unde activezi si wirelessul)). Cam astia sunt cei mai importanti pasi, de restul iti dai seama singur. Daca mai ai probleme intreaba-ma( am si eu Galaxy youngwinking )

| Intelligence explică (pentru alexboss5555):

Hei..ms frumos..doar k nu gasesc numai de cumparat si eu caut gratuit..am dat p un al doilea dar e tumple run and cheats si nu merge sa ma joc. nu stiu unde gasesc jocu grauit..Ms f. fain:p Sunt fatabig grin

| alexboss5555 a răspuns (pentru Intelligence):

Scrie pe google Blackmart alpha. E un fel de Magazin play, numai ca totul e gratis. E m-am chinuit putin sa downloadez Blackmart, dar pana la urma am reusit happy. Trebuie sa mai descarci ceva si apoi poti sa-l iei. Cred ca te vei descurca tuwinking :p. Si sper ca ai dezactivat 3G-ul ( daca esti pe abonament sau pe cartela si nu platesti internet(un anumit nr de MB, sau nelimitat), vei avea un cost suplimentar URIAS( eu am avut 74 Euro dupa prima zi, dar mi-am dat seama ca trebuie sa-l dezactivezhappy )) love struck big grin

| Intelligence explică (pentru alexboss5555):

L-am dezactivat.Am sa incerc si asa.MERSI fain. pusi:*
p.s.: revin daca nu ma descurc si te cicalescwhistling Oricum crede-ma pe multe siteuri am incercat, dar numai nu vrea Temple run asta crying oricum trebuie sa fac cumva, nu ma las fara el:-

| alexboss5555 a răspuns (pentru Intelligence):

Ok. Ma poti intreba orice, nu ma deranjeaza delocwinking happy

7 răspunsuri:
| y0nutz3ly a răspuns:

Telefonul e android?

| Intelligence explică (pentru y0nutz3ly):

Da. Tot incerc.dar nu pot nicicum sa instalez temple run..Nici nu stiu sa-ti mai explic cum am incercatoh go on.TE rog frumos sa-mi spui pas cu pas cum sa fac daca stii:-

| y0nutz3ly a răspuns (pentru Intelligence):

Intra in meniu telefonului si vezi ca ai acolo un fisier d`ala cu numele play store si downloadeza-l de acolo...si o sa mearga, e f usor de instalat... daca ai net o sa mearga 100%.