| AnaMariia24 a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti,,, Ma plimbam cu bicicleta, dintr-o data am vazut un om dintr-o masina ca a aruncat o punga....mam dus repede acolo si erau 2 catelusi ciobanesti germani,. sunt foarte foarte frumosi si draguti, dar am deja 3 catei iar mama mea a spus ca nu ii pot tine pentru ca sunt prea multi, culmea ca intr-un an am avut 6 caini si 6 pisici, si acum nu stiu ce sa fac cu ei! am intrebat la oameni in sat si nimeni nu ii vrea crying sunt foarte frumosi, i-am lasat o noapte la mine si le-am dat mancare...dar nu stiu ce voi face cu ei, va rogg din suflet sa imi spuneti parerea voastra sad

5 răspunsuri:
| adriana49 a răspuns:

Eu zic sa postezi un anunt pe net stiu ca sunt multi care si-au dori sa aiba un asmenea catel.

| Skia a răspuns:

Pe mine nu ma lasa decat cu minim 2 caine. intr-adevar e si greu, trebuie sa cumperi mai multa mancare si ai mai multa responsabilitate, nu ii poti tine, cauta mai mult poate gasesti pe cineva sa ii adopte sau dui la un adapost de caini. Daca vrei poti sa iti rogi parintii sa tii unul happy pentru ca daca iti place asa de mult rasa 1 nu strica in plus ..bafta!

| Skia a răspuns:

Scuze greseala caini* sunt sigura ca am scris asa rolling on the floor ciudat

| AnaMariia24 explică:

Si cateii sunt micuti....adica pot merge si mananca orice...

| AnaMariia24 explică:

Eu sunt la sat acum si nu ma duc la niciun adapost :/ nu stiu ce sa fac...nu pot sa pastrez doar 1 pentru ca ii despart si nu vreau asta... crying