| minnie20 a întrebat:

Hei! Am un catel de 3 luni.Cineva mi-a dat o punga cu mancare pentru catei deoarece catelului ei nu ii placea.Si oare sa ii dau?
Pe punga scrie :,, Adult". Tata i-a dat fara sa stiu si l-am intrebat de unde a cumparat punga si mi-a spus ca ia dato cineva.Si nu stiu ce sa fac.

E bine? Poate sa pateasca ceva?
Dau funda

2 răspunsuri:
| Serree a răspuns:

Nu e prea bine sa-i dai mancare de adult deoarece stomacul lui este sensibil si cine stie ce contine mancarea de adult.Te sfatuiesc sa ii dai numai mancare ''Junior''

| Alexandra9898tha a răspuns:

Daca pe punga scrie ca este pentru adulti si el fiind un pui ..nu e bine...pentru ca croampele pe care le-ai primit sunt destul de tari si el are dintisorii sensibili.cel mai bine e sa-i dai mancare special pentru varsta lui!