| ღÐιαναღ a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie ce sa fac in vacanta pentru ca parintii mei sunt plecati la munca si stau singura acasa.
Ofer fundita.

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Da o petrecere, cheama a prietena(sau mai multe) sa doarma la tine, cheama-ti prietenii si uitati-va la filme, du-te la strand, du-te la cinema, la un suc, la bowling, la billiard, la darts, la mall.

| vlaaddd a răspuns:

Party in fiecare zi laughing

| l0rre a răspuns:

INTRA PE yang_ying_yang si vorbim toata ziuaaaaa

| Symona a răspuns:

Poi ai multe de facut...:d

Sa iti inviti unii prieteni la un suc,

Du-te la strand.

Citeşte sunt o grămadă de cărţi interesante, uită-te la filme, dacă cauţi găseşti o grămadă pe placul tău

Cheama cateva prietene la tine acasa si jucati carti, remi sau orice alt joc va place voua.

Si cel mai important, distreaza-te si leneveste cat poti! Profita!winking

| Boniboon a răspuns:

Suna-ti prietenii si invita-i la tine, sau la strand. big grin

| Ovy81 a răspuns:

Depinde daca stai la mare e beton>stii la ce ma refer; daca stai la munte iarasi e super vacanta; dc stai la deal ai putea sa iesi cu niste prieteni cu cortu vreo 4-5 zile sau dc nu ai chef sa faci nimic si ai o camera de luat vederi poti sa-ti faci tu o vacanta inregistrand anumite sectiuni ale vacantei si pe urma sa pui tot pe un cd, numai sa te pricepi, vacanta placuta