| Nicole2813 a întrebat:

Sunt singura acasa si am o sora de 1 an,parintii mei sunt la munca si eu i-am dat mancare,am schimbat-o, am spalat-o, a dormit si acum ce activitati as putea sa fac cu ea? (Parintii sunt plecati pentru munca 2 saptamani)

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

V-au lasat parintii singuri? Cata iresponsabilitate! ar trebui sa stati impreuna cu sora ta la rude, la o matusa sau la bunicii pana se intorc parintii vostri ca sa aiba grija de voi!

| Lawliet14 a răspuns:

Aww!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 saptamani o sa fiti singure?
Ce varsta ai?
Are un an, nu face multe lucruri.
O sa-ti dea de inteles cumva ce vrea sa faca.

| Dramione69 a răspuns:

Scoate-o la plimbare, joaca-te cu ea. nu stiu ce ai mai putea sa faci. Daca ai bani, poti sa merg la shopping cu ea sa ii cumperi niste haine dragute si sa o imbraci. ^^ Sanatate