| MissLove33 a întrebat:

Salutare stau de saptamini intregi singura acasa, parintii sint la munca, Ce ocupatii pot sa imi gasesc ca sa nu imi fie trist?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ei te intretin cu banii munciti din strainatate nu? Fa un curs de specializare intr-un domeniu apoi mergi la munca.

| MissLove33 explică (pentru mgtow):

Nu mai inteles, nu sunt in strainatate si nu ma intretin cu bani...Aoleu! Nai inteles corect intrebarea mea..Deci nu importa!

| mgtow a răspuns (pentru MissLove33):

Eu credeam ca iti trimit bani din strainatate si tu stai singura in Romania.

| MissLove33 explică (pentru mgtow):

Nuuuu, nu e asa...winking

| XChrisstine a răspuns:

Ieşi cu prietenii, citeşte câte o carte, uită-te la seriale/filme, i-aţi un animal de casă.