| Blondddddddaaaaaa a întrebat:

Vreau sa imi dau pierce in limbaa si mama nu trebuie-sa afle de astaa laughing. si la saloane imi trebuie semnatura ei? Sau nu?

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Ce varsta ai?
Mergi si intreaba daca iti poti face o rezervare si ce ar trebui sa faci inainte sa vii daca ar trebui sa mananci sau tampenii de astea. Daca nu iti zice sa vii cu mama sau ceva de genu nu spune ca esti minora.
Ori trec ei cu vederea ca foamea e mare de bani ori nu isi dau seama ca esti minora.
Fardeazate si tu putin imbracate putin mai bine.
Eu aveam 15 ani si nimeni nu imi dadea, toata lumea zicea ca am 20 laughing si sa stii ca m-a ajutat mult lucrul asta.
Daca nu merge la un salon incearca la altul!
Problema care e este ca 1 saptamana o sa ai limba umflata, sa nu te prinda mama.

Un super sfat i-ati un cercel pentru limba din plastic rosu sau ceva care nu straluceste, metalul straluceste si o sa te prinda parintii instant!
Ai grija prima saptamana si stai cu cercelul medicinal dupa schimba-l cu unul de plastic.
Aveam o prietena care si- a cumparat un cercel arata ca o bombonica supta, nici nu iti dadeai seama daca nu te uitai atent ca are cercel in limba, eu mi- am dat seama dupa vreo 6 luni de pircingul ei laughing

| Blondddddddaaaaaa explică (pentru Laura927):

laughing). Multuumescc, eu am mai am putiin si fac 14 :*. Soii poate par mai mare. nujj ce sa zicc :-s.

6 răspunsuri:
| justyoung9 a răspuns:

Nu la toate ai nevoie de semnatura ei

| Woman2Womanro a răspuns:

Mama ta va afla oricum. Nu prea poti sa ascunzi asa ceva.

| CaBBro a răspuns:

Ceao blonda..In general daca esti minora da! Ai avea nevoie ...pentru ca nu oricine se angajeaza pentru tine(adica nu oricine se bazeaza ca tu nu patesti nimic) Depinde de saloane...de cei de acolo in primul rand..sunt ce trec cu vederea, banuiesc, dar de ce nu vorbesti cu mama ta? Nu te lasa sau?

| Blondddddddaaaaaa explică (pentru CaBBro):

Itii daii seamaaa ca nu ma lasaaa. laughing)) Zicee ca oricum sunt nebuunaa. asta mai imi trebuie rolling on the floor. Sii mersiii pentru sfat :*

| Blondddddddaaaaaa explică (pentru CaBBro):

Nu ma lasaaa. ca pot aparea infectii si din astea. mersi multt :*.