| marina11 a întrebat:

Va rog sa ma ajuta`ti ma gandesc la cosmin (baiatul de care imi place) si ascult thalia no me enseniaste sau cristina bondoc ochii tai si a ta dorinta,, si imi vine sa plang. ajutoor! imi place la nebunie de el si ma roade gandul ca el s`ar putea sa nu ma placa! funda la cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| Ştrumf_3960 a răspuns:

In primul rand, incearca-ti norocul! Decat sa te intrebi: ce-ar fi fost daca?, mai bine il intrebi daca doreste sa fiti impreuna.
Incearca sa nu mai asculti melodii din astea lacrimogene, asculta ceva care te imbarbateaza, de la niste artisti pe masura: Rihanna- Hard, Rihanna- S&M si ai sa vezi cat de nepasatoare vei fi. E mai bine asa!
Daca te refuza nu face caz din asta. Sa nu te incui in camera ta si sa asculti pana la refuz Thalia. Trebuie sa iti spui ferm in minte: "nu ma merita" si ai sa vezi ca increderea de sine o sa iti dea puteri.
Si tine minte: nu trebuie ca barbatii sa le dea dureri de cap femeilor!
Nu vrea? Asta e, injura-l in gand si NEXT!
Asculta-mi sfatul