| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toata lumea...as dori si eu sa ma ajutati cu niste sfaturi, in urma cu 4 ani am cunoscut un baiat, care mi-a placut la prima vedere, sa zicem ca m-am indragostit de el din prima clipa, dar nu vroiam sa recunosc, ma minteam singura, pana la urma am acceptat, mi-am dat seama ca tin la el cu adevarat, totul a fost frumos la inceput, pana a aflat ca imi place de el, dupa s-a schimbat total fata de mine, incerca sa ma evite, mi-a adresat si niste cuvinte care m-au afectat, dar au trecut ani si acum cand il vad imi vin toate emotiile de la inceput, cand il vad cu o alta fata ca sta de vorba mi-e ciuda de mor, si cand ascult vreo melodie mai trista sau de dragoste gandul meu zboara la el.Si eu nu stiu daca intr-adevar mai tin la el, sau nu stiu doar simpatie, sau poate imi revin toate amintirile din trecut, cateodata imi vine sa plang cand ma gandesc la el! A-si dori si eu vreo sugestie, vreun sfat de la voi, care m-ar putea ajuta, care m-ar indruma cumva, pentru a-mi da seama ce se intampla cu mine...plzzzzzzzzzzz! mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Becanee a răspuns:

Mdaa.Este un singur raspuns pentru. chestia asta: Dragoste.happy...stiu cum este.Crede`ma suferi prea mult straight face. Trebuie sa ai multa grija.sad

1 răspuns:
| TheBiban a răspuns:

Dragostestraight face