| ionutz246 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati am o problema serioasa... am sternul drept mai in afara decat cel stang acesta poate sa se mai mareasca mai mult de atat(il am foarte in afara) cateodata imi vine sa plang cand ma uit in oglinda la pieptul meu. Pot oare sa-l fac sa se micsoreze? oare problema poate fi rezolvata chirurgical?

Răspuns Câştigător
| rebecutzaa a răspuns:

Da poate fi rezolvata chirurgical! du-te la spital si se va rezolva daca stai acasa nu se va intamla nimic. du-te din timp pana nu e mai rau.