| funyartist a întrebat:

Va rog sa mă ajutati! fac 14 ani in Noiembrie si nu am nici o idee pentru ziua mea (de organizare vorbesc) nu vreau acaasa ca de la 5 tot acasă mi-o fac, nici la restaurant nu vreau. Puteți sa îmi dați ideei va rog mult de tot! Dau fundita!happywinking

Răspuns Câştigător
| dorotich a răspuns:

Ai putea sa inviti cateva persoane si sa mergeti la un film, apoi sa mergeti sa mancati ceva. sunt ataatea mall'uri. ai de unde alegewinking. dar ai putea face chestia asta si acasa. sa inviti cativa prieteni buni, sa inchiriati un film, luati pop'corn si suc, si va uitati la film, iar peste noapte pot dormi la tine. happy

2 răspunsuri:
| xUrsuletz a răspuns:

Pai... ai putea merge cu prietenii la un suc/ o bere, Ai putea sa ii spui cuiva ca vrei o petrecere surpriza. Ai putea face o petrecere la " iarba verde "...
Mai multe variante nu sunt.
fundita pls?puppy dog eyes

| Waza a răspuns:

Pai ii ceri lu MATA 2 milioane si faci cinste cu alcool la tovarsii de pe afara...