| lia16 a întrebat:

Va rog sa ma ajutatipuppy dog eyes. De aproape o saptamana, de pe calculatoarele de acasa, nu pot intra pe mess. Pe alte id-uri merge, doar pe al meu nu. Pe telefon si pe alte calculatoare pot sa intru. Zice sa verific conexiunea la net si jos apare troubleshoot sau cancel. Am dezinstalat messul si l-am instalat din nou, am setat data si ora, am facut tot ce am auzit ca se poate face dar nu merge. Nu inteleg ce are. Please heeeelp!

2 răspunsuri:
| Aliiiiiiiiiiii a răspuns:

Si mie imi face asa..am intrat pe mail. dupa m-am delogat de pe mail si am intrat pe mess.a mers! Bafta

| Adriiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Si eu am aceeasi problema doar ca eu nu pot intra decat pe mail. straight face Asteapta un timp, desi eu am asteptat 3 zile. Tie sper sa iti mearga. happy Bafta.