| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati unpic am 14 ani sunt baiat si as vrea sa-mi fac dreead-look doar ca nu stiu cum so comving pe mama sa ma lase abia m-a lasat sa-mi fac creasta ea vreea sa ma tund tot normal dar pana la urma am convinso sa ma lase creasta dar e totusi prea scurt si ea zice ca dc sami las parul lung ca la nebuni etc dar oameni cu parul lung nu-s nebuni si dredurile is misto dati-mi niste idei cum so comving?

2 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Da chiar iti place sa faci prostia asta?
creasta(ca toti sa-ti spuna ca esti cocosel)
toti vor sa fie speciali, iar cind ajung
sa nu fie acceptati de grup se pling

| unpustiobisnuit a răspuns:

Trebuie sa-l lasi vreo cativa ani sa creasca inainte sa poto sa-ti faci asa cca mai bine las-o balta.