| anondude666 a întrebat:

Sunt baiat si mi-a zis diriginta sa ma tund. Eu vreau sa las parul lung, iar maica-mea a sunat-o pe diriginta si a incercat sa o convinga sa ma lase cu parul lung, dar ea a insistat. Pana la urma luni trebui sa vin tuns, dar mama a zis ca daca am vreo idee cum sa fac sa nu ma tund, sa ii spun si incearca sa ma ajute. Aveti vreo idee ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Ţi-l poţi prinde în coadă dacă e destul de lung.

| Husicel a răspuns:

Nimeni din școală NU ARE POATE SĂ TE OBLIGE să te tunzi; adresează-te mai sus și spune ca esti nedreptățit