| mariaaa a întrebat:

Va rog sa ma ajutatiii! Deci am un telefon nokia 5200 Tin mult la el si as vrea sa il repar. Nu ii mai merg butoanele. Cele numerotate merg dar celelalte nu, Nu stiu ce sa ii fac. Puteti sa imi spuneti va rog! Si daca trebuie sa il duc la reparat ce preturi sunt? Va rog sa ma ajutati!

Dau fundita! :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fie dusa Banda telefonului ( fiind un telefon Slide ).
Daca e dusa banda, o sa te coste in jur de 30. 40 lei.
Nu stiu de unde esti si cam ce preturi sunt acolo la service GsM.
Cel mai bine e sa emrgi personal cu el. si sa al intrebi pe un baiat de la vreun service daca stie ce are telefonul. Daca intrebi, o sa ati zica si cat costa reparatia.
Sper ca am fost de folos happy

1 răspuns:
| mariaaa explică:

Da... mi-ai fost de mare folos. Multumesc muuullltt! :X:X