| any007 a întrebat:

Va rog sa-mi formai o "scara" a prieteniei(eu spre ex am la baza:cunostinta, amic, prieten, prieten f bun(de suflet), iubit). Scarita voastra cum arata si ce caracteristici are fiecare persoana de pe fiecare treapta? mersi mult

Răspuns Câştigător
| Kidu a răspuns:

Cunostinta-amic-iubit-prieteni adevarati

Consider ca prietenii ADEVARATI sunt mai importanti decat baietii, pentru ca baieti gasesti la tot pasul, dar prieteni credinciosi ba.
O seara bunahappy

5 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Cunostinta-prieten-prieteni f buni - frate de cruce - iubita - varmiu ca e mai ca un frate

| rozalia25 a răspuns:

La mine sunt 2 prieten sau cunostinta. Ce implica fiecare o spune clar numele...

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Cunostinta-colega-amica-tovarasa-prietena-best friend-sora-iubit

ps big grin
iubitul e may presus de prieteni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cea mai buna si apropiata prietena?
Colega-dusmanca4ani-amica-cea mai buna prietenahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunostinta-prieten-prieteni f buni - frate de cruce - iubita - varmiu ca e mai ca un frate