| AndreaTeodorovaRumenova a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti daca jukati switchin MMO parola la care stiti:andra_doolcik, Doctorita_Bianca, Blaxu.Vam ultumesc.

11 răspunsuri:
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Auzi dar dc vrei u parolele astea?raised eyebrows. si cum te cheama p sw? lasane fetito ca parolele tale...

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Lasa-ne mai fetitorolling on the floor))...bogato.si eu aveam conturi bogate dar le-am uitat parolarolling on the floor si numelerolling on the floor. nu vrei sa-ti dau si contul meu.asa sa mai ai ink unulaughing). ma intreb cum draq ce cheama pe swlaughing)

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Te*

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Tu esti Sara_girl.winking. si eu stiu parola ioaneiwinking. oricum are alt cont.winking

| AndreaTeodorovaRumenova explică:

Eu macar stiu parola lui Doctorita_Ioana big grinbig grin sunt bogata si in joc dar vreau sa le stiubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lool cica ziceti-mi parola lu Blaxu. fraiero. oricine ai fi u! nimeni nu o sa ti`o zica. pentru ca nimeni nu o stie decat mine laughing straight face!

| alexandra_4350 a răspuns:

Stiu multe conturi bogate dar dulcik no ti-o spun.

| alexandra_4350 a răspuns:

Parola lui blaxu e :urata

| andreea_9758 a răspuns:

Hei stiu cu te cheama pe switchin te cheama sara girls sa stii ca es sunt alexys

| FetitaDeCiocolata a răspuns (pentru andreea_9758):

Scuze,eu sunt alexys...straight face

| janghinasuprema a răspuns (pentru FetitaDeCiocolata):

Ba eu sunt alexys!