| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa nu radeti....am 13 ani....si de ceva timp...cand mai tare....sau cand imi vine sa ma urinez...nu ma mai pot tine...scap pe mine, uneori mai mult...alteori mai putin...problema este ca:
1. Uneori se vede ud
2. Miroase oribil
Am citit diferite chestii pe site uri...ca e normal sau ca e de la grasime, eu nu sunt slaba...dar nu sunt nici obeza...ma rog...
Ce pot face sa treaca...ca mai e putin si incepe scoala...si nu vreau sa ma fac de ras...
Dau funda

4 răspunsuri:
| Panzer1945 a răspuns:

Sa consulti un medic de specialitate.

| deea3507 a răspuns:

Du-te la doctor

| KentmanxD a răspuns:

Cum sa nu radem daca spui asemenea intrebarii?

| Maria296 a răspuns:

Buna. Te-as sfatui sa consulti un medic.