| paulpaul25 a întrebat:

Va rog sa nu radeti sau sa luati intreabarea la misto dar:unde ati ascunde o arma, indiferent de care e? Va rog inca odata am mare nevoie!

4 răspunsuri:
| danahh a răspuns:

Sub perna happy

| annaliana a răspuns:

Pai,depinde de situatie. Daca vrei sa treci granita,cu autocarul,poti s-o lasi in bagaje ca nu prea cauta nimeni; daca vrei s-o trimiti in vreo puscarie o bagi in paine,sau in ceva(un briceag mic),daca vrei sa te dai mare la scoala poti s-o tii in buzunar(dar ai grija sa nu te tai). Vezi, am tratat cu seriozitate intrebarea, dar cel mai indicat ar fi sa nu umblii cu arme ca se pot intoarce impotriva ta!

| Deyu_4766 a răspuns:

Daca ai de gand sa o tii in casa pune-o undeva sus eu in camera am un spatiu gol in perete si e destul de mult loc si peste am pus un perete fals si pot ascunde acolo ce vreau (mi-am ascuns carnetu' de note nici acum maikmea nu stie ) sau daca nu poti sus pune-l jos f joswinking daca stai la casa sapa o groapawinking sau si mai bine duo dq la politie zici ca ai gasit-o pe jos (daca e arma de foc) daca e un cutit spalal bine si pune-l la furculite cutite bla bla laughing

| Mariella a răspuns:

In chiloti