| ideifixeneatinse a întrebat:

Va rog sa nu radeti.
Vreau sa-mi zice parerea.
Deci o persoana care nu are voce poate sa aiba? Exista vreo metoda?straight face
Daca faci cursuri de canto iti imbunatatesti vocea sau eu stiu?thinking
Dau funda.mersi

6 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Orice este posibil,insa tu trebuie sa arati cuiva, adica sa canti sa arati cuiva felu cum canti ca sa se poata sti daca iti poti performa vocea, sa stii ca nu toate vedetele au voce.Este posibil sa ti-o poti imbunatati,prima data incearca si apoi vezi mai departe,nu strica daca incerci, fara incercare nu poti afla, si depinde si de varsta tatongue

| Leaflets a răspuns:

Sigur ca daca faci canto vocea se va imbunatati si va fi o "opera de arta".am mai vazut cazuri.trebuie doar sa-ti antrenezi vocea pe o perioada mai lunga de timp happy

| Emma_5553 a răspuns:

Desigur ca nu! Trebuie sa ai talent! de exemplu, daca ai o voce groasa nici nu poti incerca sau una pitigaiata etc! asta sta in talentul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, din cate stiu eu, daca mergi la cursuri de canto iti imbunatatesti vocea dar dureaza ceva timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar parerea mea e sa te duci la cursuri si profesoara de acolo o sa isi dea seama clar cand te aude cantand daca ai sau nu voce alta varianta nu cred ca iti poti da seama numai dupa parerea celor care te aud cantand.pls funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App si eu am voce chiar f buna dar mai trebuie lucrat o sa fac in curand cursuri de canto imi place foarte mult muzicaaa...