| Lolkkk a întrebat:

Va rog spuneti-mi o soluție, m-am săturat de tatăl meu, mereu ma trimite pe mine la magazin el si are masina, ma si ieri m-a înjurat și azi m-a înjurat la masa si eu i-am zis de ce nu te duci la magazin, ai masina si a dat în mine. Mi-a dat în cap si chiar sa mor, daca as suna la protecția copilului?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna daca vrei sa scapi de el

| darrio2007 a răspuns:

Eu nu dadeam in tine dar are dreptate. Esti puturos. Cand nu va mai fi, nu ai sa stii drumul la magazin, pentru ca nu te-ai dus cand te-a trimis. Si ai sa mori de foame.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, data viitoare suna la protectia copilului, poate te duc La caminul de copii, ca acolo-i mai bine, stand inchis pana la 18 ani si jucandu-te in curte cu copii mici, ca telefon si computer aveti doar unul la 30 de copii.