| LoveAndPace a întrebat:

Va rog spuneti-mi care stiti o cale rapida de schimbare a comprtamentului, a temperamentului, a emotiilor, intr-un cuvant cum sa ma schimb radical sau macar partial! Adica sa ma maturizez!

Răspuns Câştigător
| ℓίίίgнт a răspuns:

Buna. happy Daca ai sub 14.nu incerca sa faci asta.prea multi se maturizeaza prea repede straight face traieste-ti copilaria, cat o mai ai.ai timp toata viata sa fii matur/a.Nu merita.in plus.ce motiv ai avea pentru asta? Sa fii similara celorlalti? Ai timp pentru tot, toate la timpul lor. Sper ca te-am ajutat. kiss

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Fa-ti un iubit eventual.de obicei baietii mai maturi asa, pot schimba fetele.Iti spun din propria experienta.big grin