| Iulia100rock4ever a întrebat:

Va rog spuneti-mi replici pentru persoanele care fac misto de mine

Răspuns Câştigător
| Bella12 a răspuns:

-Vad ca nu spui prostii mereu, ci doar cand deschizi gura
-Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni
-Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.
-Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.
-Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
-Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?)
-Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
-Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
-Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
-Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?
-Hai spune tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde
-Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...sad
-Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.
-Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!
-Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu... probabil o sa mai ai nevoie de el.
-Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viatahappy
-Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!
-Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.
-Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.winking
-As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde
-Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.rolling on the floor
-Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.
-Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta.
-Sapã mai incolo cã aici e cimentlaughing
-Vorbesti de foamne? poate vrei sa te invit la un mujdei?

| Iulia100rock4ever explică (pentru Bella12):

Rsti supe.numarul1,mersi.happy

| Iulia100rock4ever explică (pentru Bella12):

Mersi de comentariile atea, de aziviata mea va fi mai buna

6 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Indiferenta este cea mai buna arma happy

| Madntc a răspuns (pentru ELena30):

Să fii indiferent, dar până când?

| tremurici a răspuns:

Dar nu inteleg...de ce nu vii cu ceva original? daca le zici dume de pe ent nu te ajuta cu nimic.Nu le da ocazia sa faca misto.

| Simos_Niko_1969 a răspuns:

Ms pentru replici si mersi Iulia pentru citat