| alicool a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum pot lua lucruri pentru sims2 dar nu stiu cum sa le bag in sims

Răspuns Câştigător
| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna! Intri pe http://thesims2.ea.com/ iti faci cont daca nu ai... e nevoie de seria de pe spatele carcasei CD-ului sims... oricare il ai, numai sa il ai deja instalat in PC.
Dupa ce ti-ai facut cont te uiti in susul paginii pe care ti-am dat-o si dai la excange si descarci ce vrei... dupa ce le-ai downloadat in PC dat doar click pe ele, iti va aparea o cerere dai accept sau ok depinde si GATA!
Pa Pa!

5 răspunsuri:
| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Poate ai gresit ceva... vreo litera la parolathinking

| alicool explică:

Mersi mult

| alicool explică:

Dar nu ma lasa sa ma loghez

| alicool explică:

Nu am grejit si a scuze nu ma lasa sa ma inregistrez

| Girl72 a răspuns:

De pe www.xmsims.com, te duci mai jos şi alegi de la Sims 2 " English ". Apoi, dacă vrei coafuri pune mouse-ul pe Simmer Valley şi apoi pe Model, apoi dă click pe Female sau Male, depinde pentru ce vrei coafuri (femeie sau bărbat). Alegi un hairstyle pe care vrei să îl descarci. După ce îl descarci (îl pui iniţial pe desktop) trebuie să îl dezarhivezi cu WinRAR. Iar fişierele dezarhivate le pui în C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2\Downloads.
Dacă nu ai un fişier Downloads în secţia " The Sims 2 ", doar fă unul şi numeşte-l exact Downloads! Iar apoi, start playing. Mie îmi funcţionează când apelez la această metodă. Sper să-ţi meargă şi ţie.
Nu e nevoie de nici un cont, etc.
Succes! :*