| Nefer a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie repede cum este liceul Dante Alighieri din Bucuresti daca este bun si daca te poti muta usor de la un profil la altul adica de la real la uman sau invers repede plzz. Funda!

Răspuns Câştigător
| SefuBanilor99 a răspuns:

DA ESTE UN lICEU fOARTE Bun din ce mi-a povestit fratele meu mai mare este un liceu bine si Prinzi foarte repede te sfatuiesc sa ta duci Potisa te muti de la Real la Uman sau invers raid si usor funda

1 răspuns:
| 8mariastar a răspuns:

Este un liceu bun si cu siguranta nu ai probleme sa te muti de la un profil la altul
#chestia naspa la liceu este uniforma