| Pau a întrebat:

Va rogggg am mare nevoie de ajutorul vostru!
O...'prietena mi-a dat contul la una care, cica ne baga puncte multe in lady popular...si si-a dat si ea contul.Imi vine sa o omor de nervi, chair daca e numai un joc dar eram in lvl 17. Aveam peste 800 de haine, aveam animalut, casa frumoasa.Am incercat sa trec peste, dar vad ca ma trateaza cu nepasare si o doare fix in 14 de mine, nu mai suport, ca ea se satura de tot waiting.
Cum pot sa imi recapat contul? Am incercat sa dau la parola uitata dar nici de acolo nu mai pot pentru ca aia mi-a schimbat e-mailul.
Munca mea s`a dus, ce bine`mi pare. :/

1 răspuns:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Paii poti doar sa te chinui din nou, ori cauta la conturi si parole lady popular poate ti la trecut mai sti? Sau daca cunosti vreun hacker mai de treaba apeleaza la el(eu cunosc daca vrei incerc sa te ajut)