| Cipri3101 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Am un Nokia C3-00 si l-am decodat (din orange). Am schimbat cartela cu una Frog cu extraoptiune cu internet pe mobil (web'n'walk). Cand am deschis prima data telefonul am primit un SMS in care mi se zicea sa trimit un sms la... (nu mai tin minte ce nr era) si voi primi pachetele de date. Asa am facut, mi s-a raspuns cu un sms si un fisier. S-a instalat si mi-a zis sa inchid si sa deschid telefonul. Asa am facut si cand am incercat sa vad daca merge, am intrat in Orange World si imi zice ca sa ma abonez la pachetele de date. Am crezut ca e de la aplicatie, am intrat pe WLAN si m-am conectal la routerul meu. A mers Orange World. De pe aplicatie am descarcat Opera Mini. Si acolo la fel. Ce pot face? Merge netul wairles dar cel de pe web'n'walk (de la extraoptiune) nu merge. Eu daca plec undeva nu il pot folosi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu. Incearca sa activezi alta extraoptiune in afara de frog promo si poate iti va merge netul daca nu du-te la cosmote.