| teodorika24 a întrebat:

VA roog dati=mi poze cu fete de 15 ani blonde dar incercati sa nu fie de pe net.adica sa nu se gaseasca usor... poze misto please Thx

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Noughty girl... am vrut sa dau un search pe google imagini ``15 eu`` dar am ramas traumatizat.mai bine nu cauta pe google

| teodorika24 explică (pentru valentingb):

Nu ma masturbez la blondehee hee Doar daca au sanii mari si sug bine laughing atat

| valentingb a răspuns (pentru teodorika24):

Ok, un pic cam prea pervers comentariul... sper ca vei arde in flacarile iadului laughing
Din pacate TPU nu accepta " y o ", si il transforma in "eu". Ce am scris eu de fapt in raspunsul meu a fost : sa nu cumva sa cauti pe google expresia "15 y o noughty", y+o fiind scris legat, insemnand de fapt "Years Old". Sa nu cauti, ok?winking

| teodorika24 explică (pentru valentingb):

Stii ca masturbarea, sexul, si toate actele sexuale sunt daruite de Dumnezeu, nu? El a facut organismul nostru cu stimuli excitabili. El ni le-a dat pentru perpetuarea speciei, dar noi le folosim si ca pe un rasfat care in unele cazuri duce la Satana....http://www.trilulilu.ro/video-sexy/roxana-b-curv4-c-ta uite, gen asa ceva :)

4 răspunsuri:
| Dodolynuca a răspuns:

As vrea si euu dar i-ti dau un site : devinantart.ro