| Roliii a întrebat:

Va salut! M-am combinat recent cu o fata despre care am aflat ca are o familie violenta, eu vrea sa o parasesc pe ea, dar nu stiu ce sa-i pentru ca nu vreau sa o supar.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pur si simplu spune-i ca vreti sa va despartiti dar gaseste un motiv mai dragut, n-ai cum sa zici chestia asta fara sa o superi. Dar nu baga prostia aia cu pauza pentru ca-i lasi sperante si nu e bine.

| GdX a răspuns:

La cum ai descris-o pe aia una, e clar ca nu iti pasa de ea, asa ca poti sa ii spui linistit ca nu te mai intereseaza.

| OldSoul a răspuns:

Poate o sa te bata taicasu ca-i faci fiica sa sufere...