| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Va vine sa credeti? a castigat Eurovision-ul Germania. Mie nu prea imi vine sa cred pentru ca a cantat oribil aia. Voi ce parere aveti Germania a fost mai buna decat Romania?

6 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Sincer, si mie mi se pare o mare tampenie ca a castigat germania.de abia s-a miscat aia pe scena, nu mai vorbim de imbracaminte si de machiaj ( mai ales rujul acela oribil ). chiar mi se pare o bataie de joc pentru un concurs precum eurovision.adica o copila de 18 ani sa aiba mai mult talent ca o cantareata cu experienta? nu cred. dar na, asa se intampla uneori. mie personal mi-a placut foarte mult Turcia.au avut efecte scenice si tot ce le-a trebuit. iar de paula si ovi nici nu mai zic.au fost foarte bun din orice punct de vedere.si nu cred ca copila aia de lena a fost mai buna ca paula. dar, fiecare are parerile lui happy

| mhg a răspuns:

Lena a cantat oribil?! Omg! Ori sunt eu o ciudata, ori nu stiu... ce sa mai zic... dar a avut o voce de-a dreptul deosebita si melodia ei a iesit din tiparul ala plictisitor si comercial, de care a fost " cuprinsa" si melodia Romaniei, care sincer a fost o melodie prea comuna ce nu trebuia sa fie in Top 3(Locul 3 l-as fi dat Ciprului), oricum felicitari lor ca au luat locul 3. Eu mereu l-am apreciat pe Ovi pentru. vocea lui asa ca nu fac parte dintre "hateri", pur si simplu nu mi-a placut melodia.
Oricum locul 1 il meritau cei de la Manga pe deplin (Turcia), o melodie si o prestatie fara cusur.

| Peto a răspuns:

CLar a fost sub romania a cantat oribil germania laughing dar fiecare cu gustul ei laughing insa si cipru, turcia sau armenia au cantat mult mai bine sau chiar si romania sa nu uitam de ei dar in niciun caz. Mai ales imbracamintea si machiajul a lasat de dorit laughing sincer asta este parerea mea. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia germanilor a fost una dintre cele mai slabe, dupa parerea mea.Paula si Ovi au fost net superiori, iar melodia lor mie mi-a parut cea mai buna.

| luuu :) a răspuns:

Ba nu...si tipa din Germania a fost super tongue
era mai fain sa castige ai nostri da noah...

| cristi000 a răspuns:

Pustoaica a cantat bine... ar trebui sa ne multumim cu locul 3 pentru ca au mai fost melodii bune, pacat ca voi ascultati numai ce rimeaza nu ce spun versurile.