| anonim_4396 a întrebat:

Va vine sa credeti ca e 11 ianuarie?:X

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Sincer? chiar nu! straight face de ce? pentru ca totul a trecut atat de repede... nici nu am apucat sa vad cum a fost. adica cum s-a petrecut totul atat de repede. cand ma uit in trecut spun ca... "totul a trecut asa repede", si cand ma uit in viitor spun "totul trece asa de greu". mereu e asa straight face sad si vreau sa iti spun ca anul acesta, de fapt anul trecut nici nu am simtit ca sunt sarbatori si ca vine revelionu straight face pur si simplu erau petreceri si nu'mi venea sa cred ca, timpul trece asa repede straight face frate, bucura-te si de cel mai mic lucru din viata ta :* nicioadata nu vei sti ce te asteapta maine
bafta micutsoo :*

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Deja este şi mai nasol! Este 12 ianuarie! Grav de tot!

| IsabelaIssa a răspuns:

E ceva de necrezut?

| RyGoLeTa a răspuns:

Nu,inca nu pentru ca pe 14 incepe scoala crying Nu-i drept a trecut prea repede timpul.

| cooldreams a răspuns:

NU! de ce?! ce se intampla azi?!
(ah, da, aproape a trecut vacanta! ueeee cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

| MegamortX a răspuns:

Da. O demonstrează calendarul.

| M25M a răspuns:

Nu sunt inca socat?!?!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu,nu pot să-mi dau seama cum a trecut timpul, Doamne.Ce repede trece vacanta, si cand suntem la scoală trece o oră de parcă e o vesnicie.Pe 28 it's my birthday.

| Ciuuf a răspuns:

Nu`.

| Jr._Mihai_1998 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu