| Oriflamediscountsuper a întrebat:

Vad pe TV mare nebunie politica. DACA ati fi presedintele tarii, care ar fi cele mai importante 3 masuri pe care le ati lua!

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Primul lucru i-as da afara din parlament pe Victor Ponta si Crin Antonescu al doilea lucru as creea parteneriate cu alte tari pentru un trai mai bun si cresterea salarilor si al trelea lucru as ieftinii produsele alimentare, hainele... etcbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| MarianWLF a răspuns (pentru Oriflamediscountsuper):

Pai pe unu cu Scripcaru primarul Brasovului pentru ca a facut treaba buna si Brasovul a fost declarat cel mai frumos judet si pe al doilea poateBecalilaughing
Glumeam pe al doilea nu m-am ganditlaughing
O vara placuta si tie:*

| daassh a răspuns:

Verifica ce a zis cheloo daca ar fi presedinte, sunt de acord cu el 100% http://www.youtube.com/watch?v=22mA3JIYDQ4&feature=related

| KittyKa a răspuns:

Pai sincer nu stiu, nu imi place politica. Insa vreau ca cine o sa fie presedinte sa se tina de promisiune si sa faca din Romania un loc mai bun happy

Răspuns utilizator avertizat
| KittyKa a răspuns (pentru Oriflamediscountsuper):

Ar fi frumos sa vedem si noi strazi, adica autobenzi calumea, ca afara. Spre exemplu, in Portugalia, mergi pe autobanda ca fulgerul! Fara a avea probleme. Na', nu totul se rezuma la autobenzi. Mai sunt si altele happy O vara placuta, bafta!