| HawkEyeRO31 a întrebat:

Este sigur sa cumpar de pe Okazii? Daca cumparatorul are 55 de calificative POZITIVE?

7 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

Cumpara frate la sigur lasa-ma cu okaziile, eu mi-am luat o teapa de la un tip cu 210 calificative si am pierdut 500lei

| andagoth_9923 a răspuns:

Este sigur, dar mai bine ar fi sa il suni pe cel de la care vrei sa cumperi si chiar poate sa stabiliti unloc unde sa va intalniti ( daca sunteti din acelasi oras )! Sper ca te-am ajutat happy

| HawkEyeRO31 explică (pentru andagoth_9923):

AM gasit un vanzator din Suceava iar eu sunt din Piatra-Neamt. Acum sa vad daca imi voi lua pana la urma.

| greyhound a răspuns:

E de regula sigur; dar au fost si destule tepe (gen cartofi in colet)

| HawkEyeRO31 explică (pentru greyhound):

Dar faza cu Garantie de Livrare ma lasa sa ma uit in interiorul coletului>? Si daca nu-mi place il returnez?

| greyhound a răspuns (pentru HawkEyeRO31):

Nu stiu cum e cu faza aia dar nu cred ca iti da posibilitatea sa te uiti in colet pentru ca depinde de cel care iti aduce coletul.
Cei de la fan curier, urgent curier categoric nu te lasa (decat daca sunt obligati de un contract ceea ce nu cred e cazul), de alte firme de curierat nu stiu

| greyhound a răspuns (pentru greyhound):

Garantia de livrare zice asa : okazii.ro iti plateste suma de pe colet daca inauntru nu e ce vrei