| anonim_4396 a întrebat:

Vara asta merg la mare cu parintii, problema este ca ma plictisesc singura cu ei. Toate prietenele mele merg cu cineva de vârsta lor, iar eu nu știu ce sa fac. Pe verișoara mea nu o lasa cu mine deoarece părinții ei cred ca sunt o influența proasta. O idee ce as putea sa fac singura acolo? Precizez ca nu-mi place sa stau doar pe plaja.

6 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

Sunt sigura ca vei gasi oameni de varsta ta acolo si te vei imprieteni.Eu am gasit prieteni la bar, pe plaja si asa am petrecut timpul cu ei.
Sau gaseste activitati de dezvoltare personala, citeste, studiaza, vizioneaza filme etc.

| zurick a răspuns:

Câți ani ai?

| Clamidia a răspuns (pentru zurick):

| zurick a răspuns (pentru Clamidia):

Mă gândeam eu că ești micuță happy Nu o lua în nume de rău, e faina vârsta.
Vorbește să vezi dacă poți lua o prietenă cu tine ^^

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Incearca sa citesti ceva. Ia niste carti cu tine si incearca sa te bucuri de liniste cat poti. Cand cresti o sa te rogi sa prinzi niste liniste si n-o sa poti. Incearca sa alergi pe plaja cand nu o sa fie asa cald afara gen joging

| Adry05 a răspuns:

și pe lângă mersu cu prietenii, nu vine vreuna și cu tine?