| Anon0907 a întrebat:

Bunaaa. Vreau sa va spun ca am o relatie la distanta, ne intelegem de minune dar e la 570 km de mine. Eu sunt la munte, el la mare. Problema e ca vara asta vrem sa ne vedem, doar ca eu nu am cu cine sa merg la mare din cauza problemelor parintilor si singura nu ma lasa sa merg. Am rugat o pe prietena mea cea mai buna sa ma ia si pe mine la vara la mare(ea merge unde sta iubitul meu) platesc eu pentru mine, nu e nevoie de nimic, decat sa faca inca un loc in masina si pentru mine. Dar a zis ca nee ca nu o lasa parintii sau alte chestii si totusi nu inteleg de ce minte. Anul trecut au vrut sa ma ia dar nu am putut si nici nu ma cunosteam cu baiatul respectiv. Anul asta ea nici nu a intrebat daca ar putea si mi a zis direct nu. Acum ce as putea face, cum as putea ajunge la el? Precizez faptul ca el nu poate venii ca parintii lui dau divort si ma rog chestii personale. Cum as putea sa imi conving parintii sa ma lase sa merg singura sau cu un grupulet de mai multi? Ajutor, dau funda sad

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Intreaba-ti alti prieteni daca merg la mare

| JustMeForever3 a răspuns:

Pai sunt tabere la mare, le gasesti pe net si zici ca vrei sa te inscri si tu in tabara ca sa mergi la mare

| Queenofpain19999 a răspuns:

Hei.
Poate în cele din urma, prietena ta se va răzgândi. Încearcă sa îi explici cât de mult Îți dorești să îl vezi, sunt sigura ca va înțelege. Probabil crede ca dacă va fi el, pe ea o vei neglija, așa ca spune.i ca va veți distra amandoua.
Dacă nu, încearcă sa te implici într.o tabara sau ceva.
Bafta :*

| Divy a răspuns (pentru Queenofpain19999):

Are 14 ani ce treabă e aia sigur că nu va avea timp de ea

| Anon0907 explică:

Dragă Divy, prietena mea are tot 14 ani deci nu trebuie sa aiba grija de mine, imi pot purta si singura de grijawinking