| anonim_4396 a întrebat:

Varul meu are sa va zica ceva. Nu are cont pe TPU si a zis ca ii este lene sa isi faca rolling eyes si eu nu am stiut sa ii rapund la intrebare asa ca vi-l pasez voua laughing :

" Buna, eu plac foarte mult o fata de cam rolling eyes 2 ani cred ca sunt de cand stau dupa ea...cred laughing si in final mi-am facut curaj sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea si a acceptat (yeiii). Dar acum, mi-e. frica, nu stiu cum sa zic, (sunt mult prea timid) sa o sarut. Tre sa tin sa va zic ca nu prea am avut contacte fizice pana acum. Stiu pare ciudat...baiat la 14 ani nu isi poate face curaj sa atinga o fata, daramite sa o sarute rolling eyes. Chestia e ca imi place foarte mult de ea si nu pot laughing

Ceva sfaturi? Dar fara :"Sarut- o direct"

Răspuns Câştigător
| DoArEu_1080 a răspuns:

Draga, poti sa o scoti la o intalnire la un restaurant sa beti un suc si ori ce altceva in afara de pizza! Si atunci cand o conduci acasa incearca sa o iei de mana si sa te apropii incet de ea.Asa ai putea saruta o fata dar un singur sarut ca sa nu creada ca esti nesimtit!
Daca nu merge nu stiu ce sa-ti mai spun!

2 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Incetul cu incetul.Prima data fa-o pe obraz apoi isi va da seama ca vrei sa o saruti si va face ea primul pas!

| AnemonaP a răspuns:

Daca nu este prea afectuos cu ea si nu o saruta va crede ca nu o mai place si ca vrea sa se desparte, sfatul meu este sa fie mai tandru cu ea sa o scoata la o plimbare sau la un suc, sa ii vorbeasca dulce, sa o alinte, sa o mangaie si dupa aceea sa-si faca curaj si sa o sarute.